Kan inte nå servern
 
927 föremål
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
7 tim 35m
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 3 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 6 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 7 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 4 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Hamadan, ca. 335 x 184 cm.
3d 4 tim
Matta, Hamadan, ca. 335 x 184 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
6d 5 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 3 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
2d 4 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 5 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 300 x 195 cm.
4d 8 tim
Matta, Keshan, ca. 300 x 195 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 8 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
5 tim 47m
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
5d 3 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 7 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, vintage design, ca 378 x 289 cm.
1d 5 tim
Matta, vintage design, ca 378 x 289 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 5 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 2 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
5d 3 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 6 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6 tim 41m
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
6 tim 19m
Matta, Keshan ca 357 x 262 cm.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Raul Meel,  "Windows and Landscape 2".
6d 5 tim
Raul Meel, "Windows and Landscape 2".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
7 tim 25m
Gallerimatta, Kelim, 300 x 84 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 7 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 312 x 216 cm.
3d 3 tim
Matta, Mahal, ca. 312 x 216 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.