75 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
7 tim 38m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
10 tim 38m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Stockholm", IKEA.
1d 10 tim
Soffa, "Stockholm", IKEA.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, Sverige, 2024.
4d 9 tim
Dagbädd, Sverige, 2024.
8 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1960-tal.
5d 7 tim
1 670 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, "Fiona", Ruth & Joanna, samtida.
5d 10 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
5d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lotta Agaton, soffa, Layered, samtida.
5d 12 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Samsas".
6d 10 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK