162 föremål
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
14 tim 38m
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
15 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
18 tim 14m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 15 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 16 tim
Lådfack, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 10 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 12 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 12 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 13 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 13 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 14 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 11 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 12 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK