22 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 12 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
6d 11 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK