1700 föremål
Robert Nettarp, "Åse - Beautiful Pain", 2000/2001.
6d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring guld med gammalslipade diamanter.
6d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
6d 18 tim
Skänk, omkring 1900.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulpturfragment, vinge, 1700-tal.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Stockholm", IKEA.
6d 19 tim
Soffa, "Stockholm", IKEA.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Basargata i Kairo".
6d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Matta, trädgårdsmönstrad, 310x220 cm.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, antik Kirman laver, ca 85 x 60 cm.
6d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Kvinnor.
6d 19 tim
Jan Naliwajko, Kvinnor.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 1/30.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Small Leighton Bag".
7d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Celine, weekendbag.
7d 19 tim
Celine, weekendbag.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erland Cullberg, Face.
7d 19 tim
Erland Cullberg, Face.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Armband, 18K guld med pärlor.
7d 20 tim
Armband, 18K guld med pärlor.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Heris, ca 345 x 245 cm.
7d 21 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ghom, ca. 250 x 150 cm.
7d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Åke Adamsson, Kvinna med korslagda armar.
7d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erland Cullberg, Mor med barn.
7d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
LG Lundberg, "Bruna kuddar nr 9".
7d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK