1547 föremål
Golvlampa, 1930-tal.
5d 23 tim
Golvlampa, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Skandinavien, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roberto Torregiani, "Cromazione".
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
6d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Olof Ultvedt, -"Svart rigg".
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alimi Adewale, Ur serien migration.
6d 19 tim
777 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband 18K guld med berlocker.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, handbroderad kelim, ca 175 x 123 cm.
6d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fruls Tilpo, Utan titel.
6d 21 tim
Fruls Tilpo, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sven Ljungberg, Bil.
6d 21 tim
Sven Ljungberg, Bil.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Jonasson, "Vägra parmiddag - Rädda individen".
6d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gösta Werner, "Sjömansminnen".
6d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Evert Lundquist, Portal.
6d 21 tim
Evert Lundquist, Portal.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, Saturnusmodell, 1900-talets mitt.
6d 21 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK