Kan inte nå servern
 
1089 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
1d 12 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 12 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 12 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 12 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 12 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
1d 12 tim
Axel Sjöberg, Solbelyst fjäll.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Kina.
1d 13 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 13 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
1d 13 tim
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
1d 13 tim
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
1d 13 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 14 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 14 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
1d 14 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier 14K vitguld med safir.
2d 5 tim
Collier 14K vitguld med safir.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 6 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
2d 6 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
2d 6 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 6 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 6 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Man med barn.
2d 6 tim
Sigfrid Södergren, Man med barn.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
2d 6 tim
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 6 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 6 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
2d 6 tim
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Eric Hallström, "Sovande gosse".
2d 6 tim
Eric Hallström, "Sovande gosse".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 6 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 6 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ljungquist, I badet.
2d 7 tim
Birger Ljungquist, I badet.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
2d 7 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kashmar, 390 x 300 cm.
2d 7 tim
Matta, Kashmar, 390 x 300 cm.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 7 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
2d 7 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.