Kan inte nå servern
 
31 föremål
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
5d 11 tim
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 6 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
6d 9 tim
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 9 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.