Kan inte nå servern
 
182 föremål
Armband 18K guld, pansarlänk.
6d 13 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
14 tim 38m
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 13 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 12 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
6d 16 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 14 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 16 tim
Lådfack, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 12 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d 11 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
18 tim 14m
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
15 tim 8m
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.