534 föremål
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 46 mm.
3d 12 tim
Fickur, 46 mm.
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
4d 12 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
14 tim 34m
Bengt Lindström, Blå figur.
24 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
5d 13 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 777 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Longines, armbandsur, 18 mm.
3d 14 tim
Longines, armbandsur, 18 mm.
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
4d 11 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 14 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 10 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
15 tim 38m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
15 tim 18m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
3d 17 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 14 tim
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
17 tim 36m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK