140 föremål
Bord sent 1900-tal.
8 tim 25m
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 8 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 3 tim
Bord, 1950-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 1 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 1 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
6 tim 19m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 6 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 3 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
3d 8 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 5 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 8 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
8 tim 13m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK