Kan inte nå servern
 
24 föremål
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 7 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
1d 6 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
6 tim 23m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
7 tim 9m
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.