Kan inte nå servern
 
21 föremål
Chaise longue, George IV, 1800-tal.
6d 5 tim
Chaise longue, George IV, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.