276 föremål
Blombord ett par sent 1900-tal.
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
4d 20 tim
Sideboard 1960-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Joe Hedlund, "I aspskogen om Hösten".
17 tim 41m
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordsspegel 1900-talets mitt.
4d 19 tim
Bordsspegel 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, På väg.
5d 20 tim
Ragnar Person, På väg.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona Empire-stil omkring 1900.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord 1970-tal.
1d 19 tim
Matbord 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Osswald, landskap.
19 tim 27m
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 19 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vas Venini.
6d 19 tim
Vas Venini.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d 20 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK