382 föremål
Brosch 18K guld.
5d 6 tim
Brosch 18K guld.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
4d 5 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940-tal.
4d 5 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord 1970-tal.
6d 7 tim
Satsbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Erró, "Green arrow".
6d 7 tim
Erró, "Green arrow".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1940-tal.
6d 8 tim
Serveringsvagn 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, Egg in a box.
7d 7 tim
Jörgen Waring, Egg in a box.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Hugo Carlberg, Man med häst.
1d 3 tim
Hugo Carlberg, Man med häst.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christine Sundberg, Stilleben.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rudolf Stangelberger, Alplandskap med insjö.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CO Hultén, "Utsikt över en dröm".
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängar ett par tidigt 1900-tal.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jörgen Boberg,  "Teresas forvandling".
3d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
David Hockney, Langan's Brasserie Menu.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CG Hallberg skål silver Stockholm 1932.
3d 2 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, nyckelring vintage.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann Wolff, Skål signerad.
3d 3 tim
Ann Wolff, Skål signerad.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK