1643 föremål
Soffa, 1900-talets mitt.
1d
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Fröseke, 1900-tal.
1d
Spegel, Fröseke, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
3d 1 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Utan titel.
5d 4 tim
Jan Naliwajko, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, funkis, 1930-tal.
5d 2 tim
Bord, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, sjal "Aux champs".
6d 6 tim
Hermès, sjal "Aux champs".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa Luxus 1970-tal.
6d 5 tim
Bordslampa Luxus 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Erland Cullberg, Figur.
5d 1 tim
Erland Cullberg, Figur.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK