1866 föremål
Gösta Calmeyer, Stenar.
1d 2 tim
Gösta Calmeyer, Stenar.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Norrman, Modell.
2d 8 tim
Lars Norrman, Modell.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1950-tal.
3d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Stringed blue ocean".
2d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
2d 4 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
3d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 6 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, Fjällandskap.
3d 6 tim
Uno Vallman, Fjällandskap.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, skål signerad Kosta.
3d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Engström, "Zorn på Clotilda".
2d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erland Andersson sideboard samtida.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Inger Sitter, Utan titel.
3d 8 tim
Inger Sitter, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Jonzon, "Alvaret, Räpplinge".
3d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslamor ett par Asea belysning 1960/70-tal.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Åberg, "Bollspelande barn".
1d 6 tim
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thea Ekström, ”IV 64”.
7d 4 tim
Thea Ekström, ”IV 64”.
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Cannes & Pommeaux".
4d 5 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, trä, 1800-tal, Stående figur.
5d 3 tim
1 666 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Sylvie".
6d 9 tim
Gucci, väska, "Sylvie".
1 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Herman Österlund, Nät på tork.
4d 9 tim
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
6 tim 21m
Gucci, scarf.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Oscar Rundgren, Stilleben.
3d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Broderad tapet Royal Paris omkring år 1900.
4d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bitossi, 1960-tal.
2d 4 tim
1 580 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spiklykta, 1800-tal.
8 tim
Spiklykta, 1800-tal.
1 575 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Wilhelmson, Prinsessa och drake.
2d 6 tim
1 507 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med fasetterat blått glas.
6 tim 39m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Najafabad, ca. 341 x 247 cm.
1d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
5d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Lilian, ca. 333 x 225 cm.
2d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
2d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tore Ahlsén, taklampa, "Pia-lampan", Gärsnäs.
4d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, silver 800, 1900-talets början.
5d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokokostil, sent 1800-tal..
5d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
3d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, bronserat järn, samtida.
1d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
5d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, funkis, 1930-tal.
3d 5 tim
Bord, funkis, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK