Kan inte nå servern
 
1557 föremål
Soffa, troligen IKEA sent 1900-tal.
3 tim 5m
Soffa, troligen IKEA sent 1900-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta rölakan "Mårbacka" ca 280x200 cm.
2d 1 tim
Matta rölakan "Mårbacka" ca 280x200 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
2 tim 33m
Soffbord, 1960/70-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Sparre, "Södersiluetten med Fåfängan".
1 tim 45m
Louis Sparre, "Södersiluetten med Fåfängan".
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 4 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elis Ryberg, "Konrhamnstorg I".
2d 2 tim
Elis Ryberg, "Konrhamnstorg I".
Aktuellt bud 
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglyktor, ett par, omkring 1900.
1d 2 tim
Vägglyktor, ett par, omkring 1900.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Hjortzberg, "Ragusa" (Italien).
5d 23 tim
Olle Hjortzberg, "Ragusa" (Italien).
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Lange, "Fiskare på Skeppsholmsbron 1937".
4d 4 tim
Åke Lange, "Fiskare på Skeppsholmsbron 1937".
Aktuellt bud 
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Stockmann, Orno 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, Stockmann, Orno 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Nakenstudie.
4d 3 tim
Einar Jolin, Nakenstudie.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beck & Jung, diptyk, Utan titel.
4d 1 tim
Beck & Jung, diptyk, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cecilia Kraitz, plakett, raku, omkring 2000.
5 tim 23m
Cecilia Kraitz, plakett, raku, omkring 2000.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2 tim 49m
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud 
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bente Bjerregaard, "Fransk bygata".
2d 2 tim
Bente Bjerregaard, "Fransk bygata".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marcello Fantoni, vas, Italien.
2d 4 tim
Marcello Fantoni, vas, Italien.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo, Värnamo.
2d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo, Värnamo.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
3d
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art Deco 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
Taklampa Art Deco 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vive Tolli, Komposition.
5d 1 tim
Vive Tolli, Komposition.
Aktuellt bud 
383 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällbord, barockstil, omkring år 1900.
3d 2 tim
Fällbord, barockstil, omkring år 1900.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Catharina Gotby, Utan titel.
23 tim 58m
Catharina Gotby, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolpskåp, 1700-tal.
1d 5 tim
Stolpskåp, 1700-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T549/3.
2d 2 tim
Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T549/3.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Arnold, Dam med svamphatt.
3d 4 tim
Hans Arnold, Dam med svamphatt.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antoni Tàpies, "Orange et gris".
1d
Antoni Tàpies, "Orange et gris".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1920/30-tal.
4 tim 9m
Golvlampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK