Smycken

I kategorin smycken finner du halsband, armband, örhängen, manschettknappar, ringar och broscher med ett brett urval vad gäller stil, tillverkningsland och materialval. Här erbjuds smycken från många olika tidsepoker och från några av de mest framstående juvelhusen både internationellt och nationellt, så som Cartier, Bulgari och W.A. Bolin. Botanisera bland... Läs mer

45 föremål
Medaljong/hänge 18K guld.
6d 4 tim
Medaljong/hänge 18K guld.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Halsband, 18K vit- och gult guld.
6d 10 tim
1 100 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Halsband fantasilänk 18K guld.
6d 11 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halsband doserad Bismarck-länk 18K guld.
6d 11 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Halsband X-länk 18K guld.
4d 8 tim
Halsband X-länk 18K guld.
20 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Collier 18K guld.
3d 8 tim
Collier 18K guld.
70 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Halsband och armband av odlade pärlor.
1d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband, 14K guld. Finska stämplar.
1d 7 tim
250 EUR
Utropspris
450 EUR
Collier, med pärlor, lås 18K guld.
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hänge med två gammalslipade diamanter.
1d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hänge guld med odlad Tahitipärla, med kedja.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier med hårgömma, förgyllt silver.
1d 11 tim
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK