22 föremål
Golvlampa 1940-tal.
4d 1 tim
Golvlampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampor ett par modern tillverkning.
4d 1 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
4d 22 tim
Golvlampa med bord, 1950-tal.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
5d
Golvlampa 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1950-tal.
5d
Golvlampa 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK