Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

150 föremål
Hans Agne Jakobsson, takkrona, Markaryd.
3d 13 tim
10 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Takkrona, omkring sekelskiftet 1900.
15 tim 35m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Friedrich Gornik, bordslampa, Jugend, 1910-20-tal.
4d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
11 tim 47m
Taklampa, 1920/30-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Art deco-stil 1900-talets senare del.
15 tim 3m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 11 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, början av 1900-talet.
11 tim 17m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, jugend, 1910-tal.
2d 12 tim
Golvlampa, jugend, 1910-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, ett par, Karlskrona Lampfabrik.
16 tim 7m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kandelabrar, ett par, tidigt 1900-tal.
11 tim 9m
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1990-tal.
9 tim 20m
Takkrona, 1990-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik.
15 tim 53m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
3d 16 tim
Golvlampa 1940-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del sk Bellmanslykta.
6d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
6d 9 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, art deco, 1920/30-tal.
16 tim 25m
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, sent 1900-tal.
5d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1930-40-tal.
13 tim 37m
Taklampa, 1930-40-tal.
65 EUR
Utropspris
250 EUR
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?