77 föremål
Bord sent 1900-tal.
1d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 8 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
8 tim 53m
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
8 tim 55m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
8 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4d 8 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 7 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
2d 7 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 8 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
8 tim 23m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
8 tim 35m
Soffbord, ett par, Minotti.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
8 tim 31m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK