380 föremål
Stolar 4 st, Funkis, 1930-tal.
22 tim 26m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Berglund, emalj, Gustavsberg 1962.
22 tim 48m
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.
22 tim 54m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
23 tim 40m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, funkis, 1920-30-tal.
1d
Stol, funkis, 1920-30-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, karmstol, 1900-talets mitt.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lockpokal, silver, CG Hallberg, Stockholm 1905.
1d
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 1 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
8m 52s
Taklampa, funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jockum Nordström, tallrik, "Riche", Rörstrand.
18m 52s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, silver, CG Hallberg, Stockholm 1907.
56m 52s
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gert Nyström,  bordslampa Hyllinge 1960/70-tal.
2 tim 22m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK