432 föremål
Kjell Engman, Skulptur/vas signerad Kosta Boda.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Parti Alessi, 8 delar, Italien.
4d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, Nuutajärvi Notsjö, Finland.
3d 18 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
6d 1 tim
500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor ett par, Swedish Modern, 1930-tal.
2d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Miniatyrer, 5 st, Vitra Design Museum.
5d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
2d 2 tim
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piero Fornasetti, bricka, 1960/70-tal.
1d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, plakett signerad.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/Sidaboard, Jugend, tidigt 1900-tal.
2d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Bergsten, ljuskrona, Gusum, 1980.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Karmstol, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Random Light", Moooi.
2d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets första hälft.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
3d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar 8 st, Gemla, 1986.
4d
Karmstolar 8 st, Gemla, 1986.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall 1900-talets mitt.
5d 1 tim
Pall 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
5d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salvador Dalí, kakelplattor 12 st, Spanien.
3d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK