578 föremål
Tom Dixon, vägglampa, "Base", Tom Dixon.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aldo van den Nieuwealaar sideboard 2000-tal.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägglampa, 1900-talets mitt/andra hälft.
4 tim 17m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, arbetsstol, "Saga", 2000-tal.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, G&C Billeder A/S, Danmark,.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kerstin Olby, soffbord, "Kina".
2d 5 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edward Hald, skål signerad Orrefors.
1d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, bordslampa, Kosta.
4d 1 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
2d 6 tim
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
6d
900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman, vas, Kosta Boda Atelier.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kerstin Danielsson, vas, egen verkstad, Örby.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carlo Moretti, bordslampa, Murano, Italien.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Palmqvist, vas "Kraka", Orrefors.
7d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Broberg & Ridderstråle, sidobord, "Tati", Asplund.
5d
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
4 tim 21m
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eeva Renvall, konsttextil, etikettsignerad.
49m 32s
110 EUR
Utropspris
250 EUR