301 föremål
Aldo van den Nieuwealaar sideboard 2000-tal.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bruno Mathsson, Fåtölj med fotpall, "Karin".
5d
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
5d
Skåp, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, ”Loafer SC24”, Space Copenhagen, Danmark.
5d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, vägglampa, "Base", Tom Dixon.
5d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, bordslampa, Kosta.
5d 22 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, funkis, 1930-tal.
5d 22 tim
Barskåp, funkis, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1950-tal.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, vilstol, Firma Karl Mathsson, 1937.
6d
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Göran Wärff, skål signerad Kosta.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingeborg Lundin, vas Ariel.
6d 2 tim
Ingeborg Lundin, vas Ariel.
3 644 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK