532 föremål
Bockbord, 1700-tal.
3d 1 tim
Bockbord, 1700-tal.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord samt sidobord sent 1900-tal.
3d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mannekäng, 1900-tal.
3d 21 tim
Mannekäng, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
4d 1 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Timåns snickeri 2000-tal.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1900-talets början.
3d 21 tim
Skänk, 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
4d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1800.
4d
Byrå, omkring 1800.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Billnäs 1956.
2d 23 tim
Skåp, Billnäs 1956.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Sängbord, från omkring år 1900.
3d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, barock, 1700-talets början.
2d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, gustaviansk, omkring 1800.
3d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Skandinavien, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Empire, ca 1810.
10d 23 tim
Skåp, Empire, ca 1810.
400 EUR
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
Erland Andersson sideboard samtida.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kerstin Olby, soffbord, "Kina".
2d 4 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eliel Saarinen, skänk ca 1900.
11d
100 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
4d
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, Danmark 1950-tal.
5d 1 tim
Skänk, Danmark 1950-tal.
250 EUR
Utropspris
700 EUR