Möbler

456 föremål
Sängbord, ett par, Kina, 1900-tal.
3d 20 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Sverige, 1920/30-tal.
4d
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st 1900-talets första hälft.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 5 st 1900-talets första hälft.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
1d 22 tim
Satsbord, 3 delar, 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, 1960-tal.
23 tim 38m
Sängbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d
Bord, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
2 tim 20m
Skänk, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Gustavianskt Stockholmsarbete omkring 1800.
2 tim 50m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
6d
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
2 tim 22m
Klädskåp, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 4 dlr 1900-talets andra hälf.
2 tim 54m
1 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 21 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel SCO 1950-tal.
4 tim 4m
Spegel SCO 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, omkring år 1900.
1d 22 tim
Bord, omkring år 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Art Deco 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, 3 st, 1900-talets andra hälft.
4d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Konsolbord, empire, 1800-talet första hälft.
1d
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
1d
Spegel, 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
1 tim 36m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK