105 föremål
Scandinavian Modern, soffa, 1930-tal.
19 tim 59m
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj, Danish Modern.
16 tim 27m
Fåtölj, Danish Modern.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, "Lucrezia", Maxalto.
5d 19 tim
Soffa, "Lucrezia", Maxalto.
800 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Candy", Munna,
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
IKEA, fåtölj, "Åke", 1950-tal.
1d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
15 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
18 tim 23m
Fåtölj, 1950-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Swedish Modern 1940-tal.
22 tim 5m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
22 tim 13m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
4d 17 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK