Möbler

119 föremål
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
8 tim 14m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
3d 10 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 6 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 8 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 6 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 5 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
6d 9 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 8 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 7 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
8 tim 2m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 7 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 9 tim
Lådfack, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 5 tim
Bord, 1950-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 8 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK