Kan inte nå servern
 
243 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 8 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 11 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 10 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.