219 föremål
Roger Persson, soffa, "Happy", Swedese.
1d 5 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, arbetsstol, "Saga", 2000-tal.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
1d 8 tim
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK