243 föremål
Roger Persson, soffa, "Happy", Swedese.
2d 4 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Sverige, 1920/30-tal.
2d 3 tim
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
5d 1 tim
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, arbetsstol, "Saga", 2000-tal.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, G&C Billeder A/S, Danmark,.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallbord, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
3d 4 tim
Skåp, 1940/50-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK