Madeleine Pyk – en samling F769

Bord för alla rum

59 föremål
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
11 tim 7m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
11 tim 23m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
11 tim 5m
Matbord, 1950/60-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
12 tim 25m
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
11 tim 51m
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
11 tim 49m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
12 tim 19m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
13 tim 27m
Bord, 1800-tal.
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
7d 12 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK