402 föremål
Zweed Moodi sideboard 2000-tal.
1d 13 tim
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bertil Vallien, Skulptur.
1d 14 tim
Bertil Vallien, Skulptur.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, båt, glas, Kosta Boda.
11 tim 18m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figurin, stengods, Gustavsberg.
11 tim 18m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, vas, Kosta Boda.
11 tim 20m
Göran Wärff, vas, Kosta Boda.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, GAB, 1930-tal.
11 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Tyskland 1960/70-tal.
11 tim 51m
809 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
11 tim 55m
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
11 tim 57m
Soffa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
12 tim 11m
12 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rökbord, 1930-tal.
12 tim 13m
Rökbord, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, vas, Slipgraal, Orrefors.
12 tim 27m
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
12 tim 36m
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vicke Lindstrand, vas, lergods, Upsala-Ekeby.
12 tim 38m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, Swedish Grace, 1920/30-tal.
12 tim 42m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, Italien, 1900-talets slut.
12 tim 40m
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampor, ett par, 1950-tal.
12 tim 58m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK