424 föremål
Hermès, scarf ,"Le Cléfs".
6d 22 tim
Hermès, scarf ,"Le Cléfs".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampor, ett par, modern tillverkning.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Pehrson, taklampa, Ateljé Lyktan.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ursula Printz, vas, Gustavsberg Studio.
17 tim 48m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Bergsten, ljuskrona, Gusum, 1980.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Frank, taklampa Svenskt Tenn.
4d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st, Funkis, 1930-tal.
2d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 2000-tal.
4d 21 tim
Soffbord, 2000-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jockum Nordström, tallrik, "Riche", Rörstrand.
18 tim 22m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
1d 18 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Nylund, stengods, Rörstrand.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Karmstol, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herrbetjänt, Italien, 1980-tal.
19 tim 8m
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK