Helsinki Winter Sale F504
Selected Gifts E1128
Curated Timepieces – november F529
Josef Frank med vänner – Winter Edition F534
Jerns Vapensamling E1122
En svensk privatsamling F578
The Beautiful Line F593
Design Jewellery Online E1100

480 föremål
Gaetano Sciolari, taklampa, 1960-/70-tal.
2d 11 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
10 tim 37m
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Göran Wärff, skål signerad Kosta.
15 tim 54m
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piero Fornasetti, kanna, 1958 porslin.
15 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ingeborg Lundin tillskriven, vas Ariel.
16 tim 12m
3 644 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Oscar & Clothilde.
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinkylare, nysilver, 1900-tal.
10 tim 44m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK