437 föremål
Taklampa, funkis, 1930-tal.
2d 3 tim
Taklampa, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Johansson, vas signerad Orrefors.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1960-tal.
1d 3 tim
Sideboard, Sverige, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roger Persson, soffa, "Happy", Swedese.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herrbetjänt, Italien, 1980-tal.
4d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ursula Printz, vas, Gustavsberg Studio.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Bergsten, ljuskrona, Gusum, 1980.
6d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Ekegren, skulptur, signerad.
6d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa, Italien, 1900-talets slut.
2 tim 46m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Tyskland 1960/70-tal.
1 tim 57m
809 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glasmäster, 1950/60-tal.
3d
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Axel Acking, taklampa, ASEA, 1940/50-tal.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yngve Ekström, serveringsvagn, "Thea", 1950/60-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vicke Lindstrand, vas, lergods, Upsala-Ekeby.
2 tim 44m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940/50-tal.
1d 23 tim
Taklampa, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Larson, figurin, stengods, Gustavsberg.
1 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Swedish Grace, 1920/30-tal.
2 tim 48m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampor, ett par, 1950-tal.
3 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
2 tim 1m
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Pehrson, taklampa, Ateljé Lyktan.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK