374 föremål
Ulrica Hydman, vas, Kosta Boda Atelier.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
3d 18 tim
900 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Robert Dudley Best, vägglampa, "Bestlite".
1d 23 tim
1 770 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
22 tim 36m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1950-tal.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
4d 23 tim
Skåp, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, vägglampa, "Base", Tom Dixon.
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
6d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barskåp, funkis, 1930-tal.
5d 21 tim
Barskåp, funkis, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Göran Wärff, skål signerad Kosta.
6d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, skål signerad Orrefors.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aldo van den Nieuwealaar sideboard 2000-tal.
4d 22 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Maxjenny Forslund & Thomas Bentzen, pallar 2 st 2001.
5d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2d
Bordslampa, 1930-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
4d 1 tim
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Eeva Renvall, konsttextil, etikettsignerad.
1d 20 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR