Diverse

16 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
4d
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 21 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 21 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
5d 20 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mässingsgryta.
5d 20 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 21 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK