JAN JOHANSSON, skulptur, glas, Orrefors, signerad 2001. Unik.
Block i klarglas. Signerad Jam Johansson Orrefors 996370 Jan Johansson Unique 2001. Tillhörande sockel i kolmårdsmarmor. 14,5 x 15, total höjd 27 cm.
Obetydligt ytslitage.