UNIFORMSMÖSSOR, 5 st, Sverige, 1900-tal.

Hatt m/1910-1914 med ståndare m/10, mössa m/1865-1899, skärmmössa m/39, två skärmmössor m/60.

Bruksskick. Lagningar på en. Fläckar. Mindre skador.

Utropspris
1 500 SEK