ANTONIO CITTERIO, stolar, 10 st, "Minni" för Halifax, sent 1900/2000-tal.
Sits och rygg av perforerad plast. Ben av bok. Stapelbara. Sitthöjd ca 44 cm.
Slitage. Repor. Stötmärken på benen.