PARTI LINNEDAMAST, 18 delar, 1900-tal.

2 dukar samt 16 servetter. Olika mönster (1+1+16). Broderade monogram. 340x200, 270x160 resp 58x58.

Slitage och fläckar.

Utropspris
1 000 SEK