Design
887114

GULDSMEDS AB I STOCKHOLM (GAB), bordsbestickservis, 35 delar, silver, modell "Svensk rund". Omkring år 1970.

12 bordsskedar,
12 bordsknivar med stålblad,
11 bordsgafflar,

Vikt inklusive knivar med stålblad ca 1660 gram.

Bruksslitage. Repor. Anlöpningar.

Utropspris
6 500 SEK