MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Rund form med mässingsdetaljer. Raka nedåt avsmalnande ben med mässingshylsor. 3 iläggsskivor. Bordets h 76, diam 110. Iläggsskivornas b 47.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 800 SEK