MINIATYRTECKEN PÅ SLÄPSPÄNNE, 5 st, silver resp guld 23 K, bla Kungl Vasaorden. 1900-talets första hälft.

"Kungl Sällskapet Pro Patria", "Svenska Sparbanksföreningen", "Brand och Lifförsäkrings Aktiebolaget Svea", "Pro Benignitate Humana".

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK