FLUGA, silver.

FLUGA, silver.

Med genombruten dekor och justerbar, elastisk band. Ej stämplad. Längd ca 9,5 cm. Totalvikt ca 25 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Proveniens

Enligt uppgifter av Etsuko Minowa.

Utropspris
1 500 SEK