SOFFA, 1800-talets andra hälft.

Stomme av mahogny. Rikligt skuren dekor. Fast stoppad rygg och sits. Längd ca 240 cm.

Slitage. Repor och märken. Dekor med avslag. Klädsel med slitage.

Utropspris
2 500 SEK