Vasaorden i 18 karat guld och emalj, Belgiska Leopold I orden, polska förstjänstorden. Samhängda på spänne. Längd 11, höjd ca 10-11 cm inklusive tygspännen. Etuier till Vasaorden och polska förtjänstorden medföljer.
Smärre slitage. Leopoldorden med emaljskador.